1 listopada 2012

Ścinki

Dzisiejszy poranek był dość twórczy. Nawet udało mi się dość wcześnie wstać, pomimo tego, że wczoraj poszłam do łóżka koło drugiej. Zegar biologiczny mam już tak zaprogramowany, że budzę się koło szóstej trzydzieści i albo wstaję, albo śpię dalej. No, to dziś wstałam, chociaż to zbyt dużo powiedziane. Zwlokłam się, bo od kilku dni ból utrudnia mi normalne funkcjonowanie. Jakaś rwa kulszowa, albo coś w tym stylu, po prostu ani siedzieć, ani leżeć, ani nic. Mam nadzieję, że wkrótce przejdzie, bo mam trochę zajęć wymagających dość sprawnego poruszania się.
Wracając do twórczego początku dnia. Zawsze mam ogromne poczucie winy, gdy wyrzucam najmniejszy choćby kawałek papieru. Staram się wykorzystać maksymalnie każdy arkusz, ale jak zapewne wszystkie scrapujące osoby wiedzą doskonale, ścinków zawsze co nieco zostaje. Zbiera się je w pudełeczko, później w większe pudełko, w końcu przesypuje do obszernej szuflady/koszyka... to jest tak, jak z pojemnością poczty gmail - i nadal rośnie! Co z tym począć? Poza sposobem pokazanym kilka dni wcześniej, przyszło mi jeszcze na myśl wycinanie różnych kształtów, z których można stworzyć elementy tła lub dekoracji, o najbardziej popularnych kwiatkach i listkach nie wspominając. Toteż od rana przekładałam z miejsca na miejsce te mniumnie kawałeczki, a w rezultacie tej czynności powstały takie oto kartki:


3 komentarze:

 1. Te patchworkowe są super :)
  Do lekarza powinnaś iść z takim bólem :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię szyte kartki, swietnie się prezentują.

  OdpowiedzUsuń
 3. Greetings from Belgrade, Serbia.
  I'm a big fan of all the art and crafts, especially the works of pressed flowers, greeting cards, bookmarker, and I like decoupage.
  I'm extremely impressed with your work, but I have neither the material nor the tools to be able to create such beauty as you.
  Belgrade have very little materials and tools for the hobby, and what there is,it is very expensive and of poor quality. Everything I do, I work with my fingers, scissors and glue to use plain paper, or wood glue. I do not have to drill or glue paper ruller, not all the tools and materials you see here and the video clips on youtube.
  By the way, I am a judge, and work hard, so i don't have inough time for crafts.
  I'd like to look at my work and give your feedback.
  Sorry for my bad english.

  OdpowiedzUsuń