11 listopada 2012

Zapraszam do udziału w konkursie

Pamiętacie ten wpis - LINK? Od tego czasu dużo się zmieniło. Długo to trwało i wymagało przewartościowania pewnych spraw w moim życiu. W końcu udało się podjąć decyzję - otwieram pracownię! Nie tylko jako miejsce mojej pracy twórczej, ale przede wszystkim jako miejsce spotkań wszystkich kreatywnych ludzi z okolicy, którzy są fanami rękodzieła i wszelkich form spędzania czasu w sposób twórczy.
Póki co pochłaniają mnie kwestie remontowe, na dzień dzisiejszy sprawa przedstawia się tak:

Photobucket

a właściwie to nawet tak:

Photobucket

Plan jest taki, aby pracownia zaczęła pracę pełną parą wraz z początkiem nowego miesiąca.
Ale już dziś zapraszam do wspólnej zabawy, w której można wygrać fajną nagrodę. Co trzeba zrobić?

Konkurs!
Polubić fanpage pracowni na facebooku oraz odnaleźć i udostępnić na swojej tablicy zdjęcie nagrody. Bardzo proste zasady i z pewnością je znacie. A nagrodą jest:

Photobucket

Bardzo przydatna w okresie przedświątecznym torba. Jest dość pojemna - wymiary: 34 x 38 cm, pomieści sporo zakupów, przyda się także podczas spaceru - na kanapki i napoje, do szkoły - na książki i zeszyty, można w niej ukryć coś, czego akurat nie chcemy mieć na widoku, gdy znienacka zaskoczą nas goście.Zastosowań ma z pewnością mnóstwo. Jeśli nie przyda się Wam (w co wątpię), to możecie nią obdarować kogoś bliskiego. A okazja zawsze się znajdzie, zwłaszcza, że mikołajki za pasem.
Losowanie w niedzielę 18.11. wieczorem. Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz