20 kwietnia 2017

Zagrajcie z nami! BLOG HOP w Laserowe LOVE!

Zapewne już wiecie, że w Laserowe LOVE pojawił się niedawno zupełnie nowy produkt - pierwsza kolekcja papierów do scrapbookingu! Jesteśmy z tego powodu ogromnie szczęśliwe i pragniemy podzielić się naszym szczęściem z Wami. Już dziś możecie dołączyć do naszego BLOG HOPa, w którym będzie szansa zdobyć premierową kolekcję oraz nagrody niespodzianki. Chociaż mamy nadzieję, że udział w BLOG HOP będzie dla Was przede wszystkim świetną zabawą.


Moja dzisiejsza inspiracja ma na celu ułatwienie zadania, które stoi przed uczestnikami BLOG HOP. Wykonałam kartkę z przeznaczeniem na osiemnaste urodziny. Wykorzystałam w niej tekturki, które mają pomóc Wam odgadnięcie ostatniego hasła krzyżówki.


Jednakże muszę Was uprzedzić, że moja podpowiedź jest nieco podchwytliwa. Koniecznie przejrzyjcie asortyment sklepu, aby się upewnić, że podajecie właściwą odpowiedź!

A teraz spójrzcie na diagram krzyżówki:


Poprzednie hasło znaleźliście z pewnością na blogu Maarchewkowa HANDMADE.
Więc przed Wami ostatnie, ósme hasło:

8. Ta kolekcja jest idealna na piknik w lesie.


Podajcie koniecznie odgadnięte ósme hasło w komentarzu do tego posta (komentarze są wyłączone na czas zabawy, aby każdy miał w niej równe szanse). Jedna z osób, która poda prawidłową odpowiedź, ma szansę na nagrodę niespodziankę ufundowaną przez Laserowe LOVE.


A teraz, gdy poznaliście już wszystkie hasła, możecie odczytać rozwiązanie krzyżówki. Wpiszcie je koniecznie w komentarzu do posta na blogu Laserowe LOVE.
Aha. I nie zapomnijcie o umieszczeniu banera informującego o naszej zabawie, na bocznym pasku swojego bloga!

Powodzenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz