18 kwietnia 2017

Nowa kolekcja w LemonCraft

Już po świętach. Okres przedświąteczny był u mnie bardzo intensywny, co oczywiście odbiło się na publikacjach na blogu. Zaprzątały mnie bardzo różne sprawy, niekoniecznie związane z pracownią i dłubaniem w papierkach. Na pewno nie omieszkam Wam wkrótce o wszystkim opowiedzieć, ale jeszcze musicie uzbroić się w cierpliwość.
Tymczasem przybywam z moją pierwszą pracą wykonaną z najnowszej kolekcji LemonCraft "Daydream". Widzieliście już te papiery? Czyż nie są obłędne? Na pewno przypadną do gustu wielbicielom piórek, łapaczy snów oraz stylu boho. Piękna kolorystyka, złożona głównie z turkusu i różu, też na pewno znajdzie swoich gorących zwolenników. Ale ja swoją przygodę z "Daydream" rozpoczynam kartką okolicznościową, utrzymaną w zupełnie innych tonach. Postanowiłam wykorzystać najjaśniejsze papiery z kolekcji i połączyć je z grafiką z arkusza z linii VintageTime. Uzupełnieniem są tekturki Laserowe LOVE oraz duża ilość pastelowych kwiatów.
Całą kolekcję "Daydream" możecie obejrzeć w poście premierowym na blogu LemonCraft, do czego gorąco Was zachęcam, z uwagi na trwające tam candy. Przy okazji zobaczcie także inspiracje zespołu DT, które znajdziecie w kolejnych postach.


Pozdrawiam


2 komentarze: