21 lutego 2017

Romantyczne i kobiece zawieszki

Na pewno każdy z Was ma swoje ulubione formy prac. Często nie są to te, które najczęściej wykonujemy. Ja na przykład najczęściej wykonuję kartki, chociaż najbardziej lubię albumy. Niestety, te ostatnie często przybierają formę "nigdy_nie_kończących_się_projektów". Tak już z nimi mam. Formy wymagające mniejszego nakładu pracy łatwiej mi dokończyć. Być może ze względu na ich ograniczoną powierzchnię.
W każdym razie, warto podejmować wyzwania i próbować swoich sił, w realizacji rzadziej spotykanych kształtów.
A skoro już o wyzwaniach mowa: zachęcam Was do udziału w najnowszej zabawie na blogu Laserowe LOVE. Polega ona na stworzeniu pracy w formie taga lub z wykorzystaniem dowolnego taga (zawieszki). Znacie tę formę? Lubicie ją? Ja niezbyt często z niej korzystam, więc aby nadrobić to niedopatrzenie, postanowiłam wykonać małą serię tagów

w stylu vinatage


Posłużyłam się prostym kształtem zawieszki, który samodzielnie wycięłam. Do ozdobienia użyłam papierów i grafik ITD Collection, które uzupełniłam tekturkami Laserowe LOVE oraz dodatkami charakterystycznymi dla stylu: nie zabrakło metalowych ozdób, kwiatów, koronek i świecidełek. W rezultacie powstały bardzo romantyczne i kobiece tagi, które będą idealnym dodatkiem do prezentu, np. z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Szczegóły dotyczące wyzwania znajdziecie na blogu Laserowe LOVE. Znajdziecie tam także prace inspiracyjne naszego teamu, zatem zajrzyjcie koniecznie!

3 komentarze: