15 lipca 2016

Parawan pełen wspomnień

Dziś zapraszam do obejrzenia czegoś nowego - takiej formy jeszcze nie było na blogu. Kartka - parawan, to zadanie, które postawił przed nami Kolorowy Jarmark. Tradycyjnie, jak w przypadku zadań o wyraźnie wytyczonych ramach, ogarnął mnie niemały stres - co zrobić? jak zrobić? i na czas się wyrobić? Jednakże, gdy tylko wpadł mi w ręce papier Bee Scrap "Babciny Ogród" 02, od razu przywiódł mi na myśl mój rodzinny dom - stare, bielone deski oraz łany zbóż okolone dość obficie chabrami. Postanowiłam go wykorzystać, obrazując beztroskie harce wśród zieleni, które urządzałyśmy sobie z moimi córkami, gdy były jeszcze małe. Od tego czasu minęło już z górką osiem lat i coraz rzadziej mamy okazję spotkać się wszystkie razem, toteż parawanik będzie tym cenniejszą ozdobą mojej pracowni.
Wykorzystane materiały: papier BeeScrap "Babciny Ogród 2"; papier wizytówkowy Olin ecru 300g; tekturki - trawa i napis Scrapiniec; puder do embossingu: Ranger Seafoam White i Ranger Blue Glass; naklejki alfabet Kesi' art; białe półperełki dpcraft; wykrojnik koła z przeszyciami Joy!Craft; papier bazowy - jednostronnie perłowy SUGAR 310g;

Zajrzyjcie także na bloga Kolorowego Jarmarku, aby zobaczyć, jak z zadaniem poradziły sobie moje koleżanki z DT >> KLIK KLIK.

4 komentarze:

 1. Ależ cudne i BeeScrapowe chabry w pełnej krasie. Super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Chabry, zresztą i inne papiery z tej kolekcji, są świetne! Niewiele potrzeba, aby stworzyć fajną pracę z ich użyciem :)
   Pozdrawiam

   Usuń