30 lipca 2016

Księga Gości w granacie

Praca nad tą księgą była dla mnie ogromnym wyzwaniem. Jak zawsze, gdy w grę wchodzi kolor granatowy. Nie należy on do częstych bywalców w mojej palecie barw, ale rezultaty prac z jego zastosowaniem są zazwyczaj świetne. Na pewno pamiętacie album w konwencji romantycznej, który już dość dawno gościł na moim blogu. Także w granacie, także sprawił, że musiałam się nagłowić, a wyszedł bardzo elegancki.
Wracając do księgi - zrobiłam ją w formacie A4, wnętrze wypełnione czarnymi kartami (świetne tło dla zdjęć i podpisów gości wykonanych np. metalicznymi pisakami). Do kompletu powstało pudełko.
Motyw zdobniczy stanowi wieniec gipsówki, dla którego tłem są esy-floresy wykonane techniką embossingu. Zastosowałam puder Distress faded jeans, który świetnie się sprawdził na arkuszach granatowego papieru. Zobaczcie sami:

Wykorzystane materiały: papier Galeria Papieru "Królewski romans", Paper Passion "Beige collection" 5;
kwiaty Wild Orchid Crafts: gipsówka ecru, gipsówka antyczna, astry; zielony papier czerpany; wykrojniki: Spellbinders S4-447, Marianne Designs LR0192 Leaves; ramka Scrapiniec; stemple Viva Decor; puder do embossingu Distress faded jeans; tektura introligatorska 2 mm, szare płótno.

9 komentarzy:

 1. Piękna okładka, naprawdę wyjątkowa!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że przypadła do gustu:) Nakobminowałam się, a w sumie najprostsze rozwiązanie okazało się najlepsze ;) Pozdrawiam

   Usuń
 2. Ciekawa jestem zawartości... Zwłaszcza widząc taki piękny "wierzch"...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wewnątrz karty są czarne, dopiero z podpisami gości będzie to robić wrażenie.

   Usuń
 3. Przepiękny komplet :) Kolor cudowny :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Szkoda, że te papiery już trudno zdobyć...
   Pozdrawiam

   Usuń