11 maja 2018

Mini-album harmonijkowy

Dawno się tu nie widzieliśmy, ale jak się zapewne domyślacie, długi weekend skutecznie wybił mnie z rytmu. No i dzięki temu powstało trochę zaległości w publikacji prac. Mam nadzieję, że uda mi się je dość szybko nadrobić.
Ale dziś będzie absolutna nowość! Nie wiem, czy już zdążyliście poznać najnowszą kolekcję papierów Laserowe LOVE? Jeśli jeszcze jej nie znacie, to zajrzyjcie koniecznie do posta premierowego na laserowym blogu. "Vintage Trip" z pewnością spodoba się wszystkim romantycznym duszom, lubującym się w pastelowych kolorach. Ale nie myślcie, że przez to kolekcja jest mdła i bez charakteru! Co to, to nie! Ma swego rodzaju "pazur" i świetnie się sprawdzi w bardzo różnych projektach.
Ja postanowiłam wykonać z niej niewielki album harmonijkowy, w bardzo kobiecym, romantycznym stylu. Można go wykorzystać na bardzo różne okazje - jako upominek na urodziny przyjaciółki, czy też Dzień Matki, który właśnie się zbliża.
Bazę albumu wycięłam samodzielnie (karty wewnątrz to papier craft, okładki z kolei są z tektury). Następnie posklejałam wszystko taśmą washi i okleiłam papierami "Vintage Trip". Do ozdobienia stron użyłam kilku tekturek z motywem lawendy oraz stempli. Na okładce umieściłam kwiatki, pod którymi dałam listki wycięte z pasków dołączonych do kolekcji.
Całość prezentuje się tak:


Jeśli chcecie poznać materiały wykorzystane do wykonania albumu,
zajrzyjcie do mojego posta "Minialbum" na blogu Laserowe LOVE.
Pozdrawiam serdecznie


1 komentarz: