24 maja 2018

Magia wspólnie spędzonych chwil

Witam Was niemal w przeddzień święta wszystkich matek! Stało się ono dla mnie inspiracją do stworzenia nowego LO. Umieściłam w nim zdjęcie z wszystkimi moimi córkami. Fotografia została wykonana już kilka lat temu i jest kompletnie nieaktualna. Planujemy powtórzyć ją po latach, tylko... ostatnio rzadko mamy okazję spotkać się w komplecie.
Tak, tak, czas szybko mija, dzieci dorastają i nie wiadomo kiedy zaczynają żyć swoimi własnymi sprawami. Stąd też tak ważne jest zatrzymywanie wspólnie spędzonych chwil na fotografiach, którym możemy stworzyć indywidualną, niezwykłą oprawę.
Moje zdjęcie otrzymało oprawę głównie z materiałów marki 49 and Market, które można zakupić w sklepie Craft4You. Kolekcja "Tattered Garden" jest niezwykle klimatyczna i świetnie sprawdza się w aranżacjach utrzymanych w romantycznym stylu. Wspaniale komponują się z nią koronki, a grubość papieru jest idealna nie tylko do mediowych szaleństw, ale również wszelkiego mechanicznego postarzania papieru.
Więcej o technicznych aspektach pracy i wykorzystanych materiałach przeczytacie w moim poście na blogu Craft4You. Zapraszam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz