17 maja 2018

Na słodkości dla najmłodszych

Ależ się zrobiło deszczowo... Pogoda w ostatnich tygodniach bardzo nas rozpieściła, a teraz strzeliła focha! Miejmy nadzieję, że szybko jej przejdzie.
Tymczasem w mojej zastępczej pracowni (znaczy w sypialni) nieustannie powstają nowe rzeczy. Nie mogę się zmobilizować do regularnego publikowania zdjęć, zatem dziś znów przychodzę z czymś, co powstało niemal przed chwilą (w sumie to wczoraj i ci z Was, którzy zaglądają na bloga Laserowe LOVE już to widzieli). Na pozostałe prace, które powstały w pierwszej połowie maja, wciąż musicie jeszcze poczekać.
Dziś prezentowana forma jest nowa na blogu, a pomysł na nią dojrzewał już jakiś czas. Myślę tu o shadow box, czyli swego rodzaju wnęce wypełnionej trójwymiarowymi dekoracjami. Postanowiłam wykorzystać taki element jako część pudełka na słodycze. Do wykonania prac użyłam papierów z najnowszych laserowych kolekcji - "Vintage Baby Boy" i "Vintage Baby Girl". Zestawy zawierają wiele elementów do wycięcia, dzięki którym łatwo skomponować przestrzenne dekoracje.
Pod shadow boxem, zaaranżowanym w formie dziecięcego kącika z zabawkami, ukryłam "szufladę", do której można włożyć niewielką bombonierkę lub czekoladę. Jak sądzicie - czy to dobra propozycja na upominek z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka?
Więcej info o użytych materiałach znajdziecie w moim poście na blogu Laserowe LOVE.
Pozdrawiam serdecznie


4 komentarze: