28 stycznia 2017

Zaproszenia ślubne w formie koperty

Za oknem śnieg i zima w pełni. Czas odpoczynku przyrody, gdy wszytko wokół pokrywa biały puch, jest wyjątkowo piękny. Ale pary, które w tym roku planują stanąć na ślubnym kobiercu, na pewno nie mogą pozwolić sobie na wytchnienie. Zaplanowanie całej uroczystości tak, aby stała się najpiękniejszym w życiu wspomnieniem, wymaga czasu i wielu poświęceń.

Jedną z wielu spraw, których z pewnością nie można zbagatelizować, jest wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych. Są one zapowiedzią uroczystości, świadczą o jej klasie oraz o charakterze i dobrym guście Pary Młodej. To pierwszy element, który trafia do gości wraz z wieścią o zbliżającym się wydarzeniu, warto więc poświęcić chwilę i wybrać taki wzór, który pomoże wywrzeć odpowiednie wrażenie.

Klasyczne zaproszenia ślubne w formie koperty


to doskonała propozycja dla osób ceniących tradycję. Elegancka, stonowana kolorystyka, prosta, choć niebanalna forma, wykorzystanie wysokiej klasy materiałów z pewnością zwrócą uwagę zapraszanych gości. Zaproszenia ślubne wykonane w tej formie, mają też jedną, dość istotną zaletę - wewnątrz znajduje się mnóstwo miejsca do wpisania treści. Można zawrzeć cytat będący mottem nowego etapu życia oraz szczegółowo opisać informacje dotyczące ceremonii i przyjęcia. Znajdzie się też przestrzeń na kilka dodatkowych słów (np. często stosowaną prośbę o zastąpienie kwiatów winem lub książkami).
Mam nadzieję, że przeglądając ofertę zaproszeń ślubnych traficie na takie, które najlepiej spełnią Wasze oczekiwania.

A oto moje propozycje:


Jeśli szukacie wyjątkowych, spersonalizowanych przedmiotów, to zaproszenia ślubne z użyciem stempla z dorożką (do zamówienia w Laserowe LOVE) z pewnością zasługują na Waszą uwagę. Utrzymane są w stylu vintage, wyrażonym poprzez cieniowania na brzegach, fantazyjnie dociętą klapę, klimatyczną grafikę stempla. Można zamówić stempel z wpisanymi imionami młodych oraz z datą ich ślubu. Taki spersonalizowany stempel można wykorzystać także do dekoracji innych elementów oprawy ślubnej. Całą garść inspiracji znajdziecie na blogu Laserowe LOVE w praktycznym poradniku.Druga propozycja zaproszeń jest również utrzymana w stylu vintage, tu także występują cieniowania, subtelne koronki oraz maszynowe przeszycia. Możecie być pewni, to zaproszenie z pewnością zwróci uwagę gości! Klapę ozdabiają złocenia w formie przecinających się obrączek.

Obie propozycje mogą zawierać w pełni spersonalizowany tekst zaproszenia, uwzględniający wpisanie imion i nazwisk zapraszanych gości. Ten drobny element niewątpliwie zostanie przez nich doceniony.

Jeśli zainteresowały Was powyższe propozycje zaproszeń ślubnych, możecie je zamówić w moim butiku na portalu artillo lub pisząc do mnie maila (adres znajdziecie w zakładce Kontakt). Pamiętajcie też o tym, że możliwe jest zamówienie innych elementów oprawy uroczystości, które zostaną wykonane w tym samym stylu. Księga gości, pamiątki dla rodziców czy winietki podkreślą rang i wyjątkowość każdego wydarzenia.

3 komentarze: