20 stycznia 2017

Kartka ślubna z wymownym cytatem

Chociaż za oknem śnieg i mróz, pamiętajcie, że czas nie stoi w miejscu. Zanim się obejrzymy, będziemy grzać się w promieniach wiosennego słońca. Tym samym, znajdziemy się w pełni sezonu ślubnego.
Ja myślę o nim już dziś, czego dowodem jest moja dzisiejsza praca - kartka ślubna z cytatem. Tekturkę "Oto jest miłość", którą znajdziecie w sklepie Laserowe LOVE, umieściłam w centralnej części kartki, wcześniej embossując ją białym pudrem. Myślę, że świetnie się prezentuje na tle papierów LemonCraft i w otoczeniu kwiatów tej samej marki.Rozmiar napisu jest dość duży (12 x 7,5 cm), więc doskonale sprawdza się w przypadku kartek o nieco większych wymiarach (moja ma 12 x 16 cm). Myślę, że będzie się równie świetnie prezentować na okładce albumu lub księgi gości (możecie być pewni, że taka inspiracja pojawi się  wkrótce na moim blogu).Fajnie, kiedy kartka ślubna zawiera charakterystyczne dla tej okazji atrybuty. W mojej pracy umieściłam niewielkie, przecinające się obrączki. Elementy ze złotymi tłoczeniami urozmaicą każdy projekt, a sposób, w jaki są wykonywane, pokrótce opisałam na blogu Laserove LOVE. W moim poście znajdziecie też inny sposób zastosowania tych obrączek.Do kartki wykonałam pudełko z okienkiem, ukazującym wnętrze. Jak wiecie, jestem zdania, że kartka ślubna, szczególnie bogato zdobiona, z pełnymi kwiatami w dużych rozmiarach, najlepiej prezentuje się właśnie w taki sposób.
Wykorzystane materiały: papier LemonCraft "Sercem malowane 5", papier LemonCraft "Sercem malowane 4", papier LemonCraft "Sercem malowane 6"; tekturka Napis "Oto jest miłość" Laserowe LOVE, złocone obrączki przecinające się Laserowe LOVE; puder do embossingu Ranger "Seafoam"; kwiaty LemonCraft; baza kartki i pudełka wykonana z papieru Olin ecru 300g.

Dziś na tym kończę. Odwiedźcie koniecznie Laserowe LOVE, aby poznać nasze inspiracje z wykorzystaniem tekturek.

2 komentarze: