13 stycznia 2017

Pudełko na fotografie

Zdarza się Wam rozpoczynać jakiś projekt z gotową koncepcją i wielkim zaangażowaniem, które w pewnym momencie pryska, jak bańka mydlana? Solidna podstawa jest, kolorystyka, ogólny zarys kompozycji i... czegoś wciąż brakuje. Co jakiś czas zdarza mi się taka sytuacja i wtedy odkładam projekt na bliżej nieokreślony czas. Bywa, że już następnego dnia przychodzi mi do głowy dobre rozwiązanie, bywa, że trwa to trochę dłużej. Ale bywa i tak, że rozpoczęta praca trafia do wielkiej walizy pt."niedokończone projekty", z której tylko nielicznym udaje się powrócić na warsztat.
Tak właśnie było z pudełkiem na fotografie (lub inne przedmioty) w kolorze wrzosowym, które z założenia miało mieć ślubny charakter. Przeleżało w walizie rok, sklejone i oklejone papierem. Brakowało jedynie pomysłu na jego ozdobienie. Pojawił się on znienacka, dzięki uroczym grafikom z LemonCraft. Co prawda, przeznaczenie pudełka uległo zmianie - stało się skrytką na skarby młodej damy, ale wyszło mu to chyba na dobre.
Wykorzystane materiały: papier Galeria Papieru; grafiki LemonCraft; kwiaty: Wild Orchid Crafts, różne inne;  badzik LemonCraft; półperełki; wykrojniki: liście Crafty Ann, kwiaty ażurowe Olba; baza wykonana z tektury introligatorskiej 2 mm; szare płótno, wstążka satynowa 2,5mm.

2 komentarze:

  1. Zachwycające! Cudownie ozdobiłaś, normalnie nie mogę się napatrzeć! Naprawdę cudownie!

    OdpowiedzUsuń