6 września 2017

Pozytywnie nastrajające kolory

Nie sądzicie, że lato w tym roku zbyt szybko dało za wygraną? Tak ogólnie rzecz biorąc, nie należało ani do najcieplejszych, ani do najbardziej słonecznych, a teraz przyjdzie je za to zaliczyć do najkrótszych... Oby nie! Ale póki co, za oknem jest szaro, buro i ponuro. Cóż można począć z tak niemile rozpoczynającym się dniem? Chyba tylko rzucić na warsztat intensywne, pozytywnie nastrajające kolory! A te z pewnością odnajdziecie w kolekcji "Fresh Summer" LemonCraft. Papiery w soczystych odcieniach zieleni, różu i słonecznej żółci, z pięknymi kwiatowymi wzorami dają autentycznego powera! Sprawdźcie sami!


Jak widzicie trochę się rozszalałam z tymi papierami. Powstała cała kolekcja kartek okolicznościowych na różne okazje. Poza intensywnością barw, cecha wspólną tych prac są bogate, kwiatowe kompozycje. Wykorzystałam też karty z linii Vintage Time, aby nadać kartkom ulubiony przeze mnie starociowy klimat.
Świetnym uzupełnieniem prac są buttony, zwłaszcza te, posiadające napisy. No i, rzecz jasna, motylki! Są one bardzo charakterystyczne niemal w każdej kolekcji LemonCraft.

Idealnie spisują się również tekturki. Parafrazując tekst znanej piosenki, można by rzec "tekturka jest dobra na wszystko". Tutaj akurat w postaci ramki splecionej z roślinnych elementów (znajdziecie ją TUTAJ).Mam nadzieję, że kolory papierów przywróciły również i Wam nadzieję na szybki, przynajmniej kilkudniowy powrót lata. I tego się trzymajmy! Pozdrawiam

5 komentarzy:

 1. Wprost bajeczne kartki!!! Takie ciepłe i piękne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. jakaś czułość bije od tych kartek, są szalenie pozytywne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiekne :) Wszystkie kolory tęczy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przecudne! :) Pani Iwono, skąd pozyskuje Pani tak fantastyczne kwiaty? :)

  OdpowiedzUsuń