14 września 2017

Świąteczne nowości

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta... Nie czujecie jeszcze tej atmosfery? To za chwilę z pewnością ją poczujecie! W świecie rękodzielniczym czas biegnie zdecydowanie szybciej, zatem najwyższa pora rozejrzeć się za ciekawymi materiałami na świąteczne prace.
Jeśli lubicie wyraziste kolory i swobodny styl świątecznych kartek, to idealną propozycją dla Was może okazać się najnowsza kolekcja papierów Laserowe LOVE "Winter Fun". Jest to mieszanka czerwono-turkusowych (w moim odczuciu) odcieni, zarówno z typowo zimowymi wzorami, takimi jak śnieżynki czy renifery, jak również z wzorami uniwersalnymi (paski, szlaczki), które sprawdzą się także w nieświątecznych projektach. Kolekcję uzupełniają fantastyczne grafiki z wesołymi pingwinami, bałwankami, Mikołajami, sowami... Jeśli lubicie wycinane elementy, to zdecydowanie przypadną Wam one do gustu.
W moich pierwszych pracach z tej kolekcji użyłam właśnie tych zabawnych obrazków. Dodałam tekturki z kolekcji "Le Astre", które pokryłam embossingiem na gorąco. Papiery są tak efektowne, że właściwie nie wymagają zbyt wielu dodatków, spójrzcie sami:
A tak prezentuje się cała kolekcja:


Koniecznie zajrzyjcie na bloga Laserowe LOVE, na którym poza szczegółowymi informacjami o nowościach, znajdziecie także inspiracje naszego zespołu.

1 komentarz: