22 września 2017

Szukając dobrych stron

Jesień nadeszła, czy to się komuś podoba, czy nie. Pogoda nie zachwyca, ale mimo to, warto w całej sytuacji szukać dobrych stron. Za jedną z nich uznaję obfitość warzyw i owoców, które właśnie o tej porze roku smakują najlepiej. Przygotowywanie z nich potraw to czysta przyjemność. Zdecydowanie, jesień to najlepszy czas na przebywanie w kuchni i kulinarne odkrycia. Te najbardziej udane warte są uwiecznienia, więc w tym momencie na scenę wkraczają przepiśniki!
W mojej pracowni powstały ostatnio dwa notesy kulinarne, do wykonania których posłużyły mi najnowsze tekturki z Laserowe LOVE. Kolekcja "Kitchen Time" to świetne uzupełnienie prac, nie tylko tych związanych z kuchnią i gotowaniem. Będą świetnie wyglądać również na czekoladownikach i innych opakowaniach na słodycze. Na pewno świetnie się skomponują z papierami "Coffee Time", chociaż ja w swoich pracach wykorzystałam papiery LemonCraft.

Na koniec jeszcze dodam, że wczoraj na blogu Laserowe LOVE ruszyło nowe wyzwanie pt.: "Coś pysznego". Jeśli również Was jesień skieruje w stronę kulinarnych podróży, nie zapomnijcie pochwalić się efektami i dołączyć do naszej zabawy.

1 komentarz: