13 lipca 2018

Sukienka w roli głównej

Wiosna i lato to czas niewyczerpanych źródeł inspiracji. Niejednokrotnie wspominałam Wam o tym, jak rozwijająca się przyroda motywuje mnie do tworzenia kolejnych prac. Dziś nie będzie inaczej! Letnie miesiące poza obfitością kwiatów niosą także możliwość zakładania lekkich i zwiewnych sukienek. Owszem, można je nosić w zasadzie przez cały rok, ale tylko latem wygląda się w nich tak zachwycająco. Właśnie wielbicielkom letnich sukienek jest dedykowana moja dzisiejsza kartka. W roli głównej występuje tu oczywiście sukienka! Jest to odcisk z foremki silikonowej, która dość długo leżakowała w koszyku zanim zdecydowałam się zrobić z niej użytek. Chyba niepotrzebnie tyle czasu z tym zwlekałam, bo jest to niezwykle efektowna ozdoba. Zobaczcie i oceńcie sami!3 komentarze:

 1. Masz rację, niepotrzebnie zwlekałaś. Sukienka wygląda rewelacyjnie. Kartka po prostu majstersztyk.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała karteczka. Ja też mam taką foremkę i chyba tylko taz ją użyłam (błąd). Pięknie swoją "pofarbowałaś" Dodało jej to uroku, zwiewności i powiało faktycznie latem. Reszta dodatków na karteczce też super dobrana :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Piękna sukieneczka! Wspaniała kartka! Jak to czasem bywa, ze długo nie mamy pomysłu na wykrojnik lub foremkę, a potem okazuje się, że jest rewelacyjny!
  Pozdrawiam Alina

  OdpowiedzUsuń