25 sierpnia 2017

Pora na kawę!

Lubicie poranki? To moja ulubiona pora dnia. Wczesne godziny są dla mnie wręcz magiczne, niosą w sobie taką subtelną nutkę nadziei na dobrze przeżyty dzień. Nieodzowna w tych momentach jest filiżanka kawy, która jest takim wyraźnym rozgraniczeniem pory nocnej i dziennej. Niewątpliwie, parzenie i picie kawy ma dla mnie charakter rytuału, zarezerwowanego wyłącznie na godziny poranne. Później, nie powiem, brakuje mi trochę jej aromatu, ale ta zaparzona w godzinach popołudniowych nie smakuje mi już tak bardzo.
Temat porannego picia kawy nie pojawił się dziś bez przyczyny. Wprost przeciwnie, są ku temu wyraźne powody. A mianowicie - nowa, świeża, niezwykle aromatyczna kolekcja papierów Laserowe LOVE! "Coffee Time", jak sama nazwa wskazuje, jest dedykowana wszystkim wielbicielom kawy pod wszelką postacią. Wśród wzorów na poszczególnych arkuszach znajdziecie ziarna kawy, młynki i tygle do parzenia, kawowe zacieki, filiżanki oraz napisy. Uzupełniają je wzory naturalnych tkanin i materiałów takich, jak kratki przypominające obrus, płótno, deski czy pognieciony papier. A wszystko w pięknych odcieniach beżu i brązu.
Ja, rzecz jasna, nie mogłam się opanować, więc papiery z miejsca trafiły na mój warsztat. Na początek powstały z nich trzy mini-notesy. Do ich wykonania wykorzystałam papier z motywem desek oraz pucharki i filiżankę, które wycięłam z pasków dołączonych do zestawu. Uzupełniłam to koronkami, zarówno naturalnymi, jak i w formie papierowych wycinanek.
Wewnętrzne strony okładek wykleiłam papierami o drobnych wzorach.Tylne okładki otrzymały hasła zawierające dobrze znane wszystkim kawoszom "prawdy życiowe".


Zerknijcie na bloga Laserowe LOVE, na którym szczegółowo prezentujemy kolekcję "Coffee Time",
wraz z inspiracjami naszego DT.

2 komentarze: