2 sierpnia 2017

Kartka ślubna z cytatem

Uff, jak gorąco!
Też to czujecie? Słońce się wściekło i chyba chce nas stopić. A jeszcze kilka dni temu tak przyjemnie padał deszcz. I komu to przeszkadzało...? To tak żartobliwie, oczywiście, bo szczerze mówiąc, warunki klimatyczne nieszczególnie utrudniają mi życie. Tym bardziej, że w pracowni panuje temperatura raczej umiarkowana (przez małe okienko wpada tylko trochę słońca wczesnym rankiem, a później jest już tylko cień).
W tym przyjaznym (latem) środowisku powstają ostatnio głównie kartki ślubne (wszak sezon trwa w najlepsze), a wśród nich takie, które lubię najbardziej - duże i w komplecie z pudełkami. Oto jedna z nich.
Fioletowe papiery to oczywiście "Lavender Date" z Laserowe LOVE. Idealnie współgrają z ażurowymi wycinankami wyciętymi wykrojnikiem z papieru Majestic. Główny element pracy to ramka z sercem i lawendą, w której umieściłam wydrukowany cytat. Całość udekorowałam kwiatami.
Pozdrawiam serdecznie

3 komentarze:

  1. I am subscribed to your news letter and just have to comment on what beautiful work you do. You are always an inspiration!

    OdpowiedzUsuń