11 sierpnia 2017

Kartki ślubne w śliwkowym odcieniu

Gdzie nie spojrzeć, wszędzie prace o charakterze ślubnym. Ja też nie będę się wyłamywać z tej ogólnej konwencji (przynajmniej w moim dzisiejszym wpisie). Przygotowałam całą serię kartek w dość oryginalnej (jak na ślubną) kolorystyce, w których wykorzystałam rozmaite tekturki Laserowe LOVE.


W kartce z hortensjami wykorzystałam tekturki kwiatów z kolekcji "Flower", które pokolorowałam tuszami Distress w odcieniach fioletu i oliwki, a następnie wtarłam w nie odrobinę złotej farby.


W pozostałych kartkach tekturki potraktowałam podobnie, czasem przed użyciem złotej farby pokrywałam je preparatem do spękań, dzięki któremu złocenia są jeszcze bardziej interesujące.


W tej kartce na uwagę zasługuje "Elegancka para", która świetnie nadaje się do wszelkich mediowych eksperymentów.Jak widzicie, wszystkie kartki powstały według podobnego schematu - zbliżona kompozycja i w zasadzie te same materiały. Każda z nich jest równie bogato zdobiona, gdyż taki właśnie styl odpowiada mi najbardziej.
Jeśli zastanawiacie się, czy potrafiłabym wykonać projekt minimalistyczny, to poniżej znajdziecie odpowiedź na tego rodzaju wątpliwość. Papiery te same, co wcześniej, tekturki również, tylko inaczej pomalowane, i... żadnych zbędnych elementów. Ciekawe, który styl bardziej przypadnie Wam bardziej do gustu?
Na blogu Laserowe LOVE znajdziecie linki do tekturek i innych materiałów wykorzystanych do stworzenia powyższych kartek, więc zajrzyjcie również TAM.
Pozdrawiam serdecznie

1 komentarz:

  1. fajne vintage, a maszynka szyjąca te falbanki to naprawdę czad! :)

    OdpowiedzUsuń