3 marca 2017

Klasyczny zestaw ślubny

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie, wymagające ogromnych przygotowań. Poszukując odpowiedniej oprawy, warto zdecydować się na takie elementy, które będą spójne z naszym charakterem oraz odzwierciedlą nasze poczucie smaku i estetyki. Jeśli planujecie klasyczne, eleganckie przyjęcie, na pewno nie wybierzecie ekstrawaganckich dekoracji i dodatków. Raczej wybierzecie przedmioty skromne, ale z klasą.

Księga gości i pudełko na koperty


w jasnej, stonowanej kolorystyce, ozdobione subtelnymi koronkami, z pewnością przypadną do gustu osobom o tradycyjnym podejściu do organizacji wesela. Delikatny wzór papieru, dekoracyjne przeszycia maszynowe, personalizacja to elementy, które z pewnością zwrócą uwagę zaproszonych gości. Nie bez znaczenia jest także fakt, że przedmioty są wykonane od podstaw ręcznie. Umożliwia to wprowadzenie pewnych modyfikacji (kolorystyka, rozmiar), tak, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania nowożeńców.


Księga gości oraz pudełko ochronne wykonane są z grubej tektury introligatorskiej, oklejonej płótnem. Takie wykonanie zapewnia trwałość i odporność na zabrudzenia, dzięki czemu przedmioty przez lata zachowają elegancki wygląd. Karty mocowane są do okładki za pomocą śrub introligatorskich, przez to możliwe jest późniejsze ich wyjmowanie i dodawanie. Kolorystyka oraz grubość kart jest ustalana indywidualnie. Jednoczęściowe pudełko ochronne jest wiązane wstążką i nie zawiera wypukłych dekoracji, co ułatwia późniejsze przechowywanie.

Pudełko na koperty to coraz częściej pojawiający się element na weselu. Ułatwia przyjmowanie prezentów od gości, a także umożliwia późniejsze przechowywanie pamiątek związanych z uroczystością. Wykonane bardzo solidnie z grubej tektury introligatorskiej, oklejone papierem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu księgi. Otwór w pokrywie jest na tyle duży, aby bez problemu można było wrzucić do środka kartkę o znacznej objętości, np. w pudełku. Jeśli preferujecie prezenty finansowe, takie rozwiązanie będzie dla Was idealne.

Prezentowane dziś przedmioty są spójne z zaproszeniami na ślub, które niedawno gościły na blogu.
Przepraszam za jakość zdjęć, ale nie miałam możliwości wykonania ich w świetle dziennym.
Jeśli przedmioty spodobały się Wam i chcielibyście takie zamówić, zapraszam do Kontaktu, odpowiem na szczegółowe pytania.

2 komentarze: