11 marca 2017

Wiosenny minialbum

Coraz bliżej. Wiosna oczywiście. Z tego powodu w mojej pracowni coraz intensywniejsze kolory i kwiatowe wzory, a także obfitość samych kwiatów. Taka właśnie jest moja dzisiejsza praca - soczyście wiosenna i z mnóstwem kwiatów.

Album w formie zamku


do którego przybierałam się miesiącami, powstał ostatecznie w dość szybkim czasie. Impulsem do jego wykonania było aktualne wyzwanie w LemonCraft. Kolekcja papierów "Everyday Spring", z którą jest ono związane, zauroczyła mnie. Piękny, nasycony róż, subtelne zielenie, kwieciste wzory, do tego zacieki, chlapnięcia, niczym rozpryskująca się poranna rosa, tudzież popołudniowy, ciepły deszcz. Przywołuje po prostu najbardziej ulotne wiosenne wspomnienia.
W miarę powstawania albumu, budziło się we mnie przeświadczenie, że taki przedmiot wymaga zaprezentowania w osobnym poście. W związku z tym, jako inspiracja do wyzwania powstał pamiętnik, który prezentowałam tu kilka dni temu. A album - obejrzyjcie na spokojnie i dajcie znać, jak Wam się podoba.
Bardzo wiosenny, prawda? Chociaż dziś za oknem jest nieco ponuro, co nie wpływa zbyt pozytywnie na mój nastrój, to patrząc na taki kolorowy drobiazg można szybko odzyskać dobre samopoczucie.
Czego i Wam życzę

3 komentarze: