28 grudnia 2016

Prawdziwie zimowy klimat

Śnieżna zima 2010 trafiła na kartę mojego PL. W tym roku jeszcze nie zdążyłam zrobić zdjęć, a dzieci obecnie nie są już tak skore do zabaw na śniegu, jak kilka lat temu. Latka lecą i nic nie można na to poradzić. Co najwyżej utrwalić mijające chwile w albumie.
Zdjęcia zyskały oprawę w nietypowej, jak na zimę, kolorystyce: róże i fiolety uzupełnione zielenią pochodzą z kolekcji "Elegantly Festive" ScrapBerry's. Dodałam za to sporo lśniących, przypominających skrzący się śnieg dodatków - alfabet, taśmę, śnieżynki, dzięki którym udało się stworzyć prawdziwie zimowy klimat.
Wykorzystane materiałypapier ScrapBerry's "Elegantly Festive - Snowflakes Lustrous Lilac", papier ScrapBerry's "Elegantly Festive - Snowflakes True Teal", papier ScrapBerry's "Elegantly Festive - Snowflakes Pink Crush", papier ScrapBerry's "Elegantly Festive - Snowflaskes Sweet Blush"papier ScrapBerry's "Elegantly Festive - Cards 1"; śnieżynki dpCraft; taśma washi w kratę, taśma srebrna Little B; alfabet Sticko; die cuty Belle Blwd; koszulka D Becky Higgins.

1 komentarz: