20 grudnia 2016

Jasne kolory i wiosenne motywy

Jak to się stało, że to już koniec roku?! Kiedy minął?? Zauważyliście ten upływ czasu? Z roku na rok coraz prędzej! No, cóż, nie ma co narzekać, za to trzeba się odpowiednio przygotować do wejścia w Nowy Rok. Jakieś nowe postanowienia, zmiany w różnych obszarach życia, a przede wszystkim - nowy kalendarz!
Ja postawiłam na jasne kolory i wiosenne motywy, to po to, aby nawet w pochmurny dzień, mieć przy sobie namiastkę wiosny. Wykorzystałam papier "Cherished Jewels - Endlessly Romantic" ScrapBerry's, który sam w sobie jest uroczy i nie potrzeba zbyt wielu dekoracji, by stworzyć przy jego użyciu piękny przedmiot. Ograniczyłam się zatem do kilku tekturek Wycinanki, które potraktowałam chropowatym pudrem do embossingu, a następnie ozdobiłam je kwiatowymi kompozycjami.
Większość produktów wykorzystanych do wykonania kalendarza możecie zakupić w Kolorowym Jarmarku.


Wykorzystane materiały: papier ScrapBerry's "Cherished Jewels - Endlessly Romantic"; papier Majestic różowy; tekturka zegar Wycinanka, tekturka pergola Wycinanka; cyfry tekturowe Tim Holtz; puder do embossingu Ranger "Tattered Rose", puder do embossingu Ranger "Frayed Burlap"; kwiaty Wild Orchid Crafts, kwiaty z żywicy ScrapBerry's; papier czerpany zielony; elementy drewniane z napisami Jillibean Soup; zawieszka metalowa ScrapBerry's; kryształki; baza kalendarz z okładkami Fabryka Weny.

1 komentarz: