14 sierpnia 2016

Notesownia na Placu Rybnym

Notesownia to warsztaty tworzenia notesów, które miałam przyjemność poprowadzić w Lublinie na Placu Rybnym. Odbywały się one w ramach cyklu działań pt. "Plac Rybny - projekt letni", które realizowane są przez Fundację Teatrikon, Fundację Sempre a Frente, Radę Dzielnicy Stare Miasto oraz Cydr Lubelski.

Lublin powitał nas piękną pogodą oraz przyjazną atmosferą. Ja uwielbiam lubelskie Stare Miasto i bywam na nim tak często, jak tylko jest to możliwe. Zatem sceneria warsztatów była idealna.
Uczestnicy wykonywali notesy wg własnych pomysłów, z założenia miały one nawiązywać do historii Placu Rybnego, na którym dawniej odbywał się targ, było gwarno, tłoczno i handlowano m.in. rybami.
Notesy powstawały z ogólnodostępnych materiałów, nie wymagały użycia specjalistycznego sprzętu (no, może poza bindownicą), zatem każdy uczestnik jest w stanie podobny przedmiot wykonać później w domu.
A bawiliśmy się właśnie tak:


Więcej zdjęć z warsztatów znajdziecie na fejsbukowym profilu mojego bloga >> KLIK, KLIK, do polubienia którego gorąco Was zachęcam ;)

2 komentarze: