26 sierpnia 2016

Przymiarka do Project Life

Nasze szefowe z Kolorowego Jarmarku nie pozwalają nam się nudzić! Po raz kolejny otrzymałyśmy zadanie, aby zmierzyć się z nową dla nas formą pracy. Tym razem okazała się nią karta Project Life (w skrócie PL). Znacie ten sposób dokumentowania wspomnień? Staje się on coraz popularniejszy, a polega na rozmieszczaniu zdjęć, notatek, historyjek i drobnych pamiątek w albumach ze specjalnymi kieszonkami. Bardzo duży wybór koszulek do PL znajdziecie na półkach Kolorowego Jarmarku.
Muszę się Wam przyznać, że dotąd byłam sceptycznie nastawiona do tej formy scrapbookingu. Wydawała mi się ona mało kreatywna, mocno ograniczająca i taka... zbyt nowoczesna? :) Okazało się jednak, że ten sposób prowadzenia albumu (dziennika) jest bardzo wygodny! I nieźle się trzeba nakombinować, aby wszystko w miarę sensownie ułożyć. Zaczęłam nawet rozważać zakup koszulek! Tylko czy mi wystarczy determinacji do systematycznego uzupełniania ich później?
Zobaczymy, a spróbować nie zaszkodzi :)
Wykorzystane materiały: koszulka PL Becky Higgins, papiery Simple Stories "You are here!", naklejki Bo Bunny "Summer fun", tekturowe ramki Simple Stories, taśma washi.

Zerknijcie na bloga Kolorowego Jarmarku, aby zobaczyć karty PL pozostałych dziewczyn z zespołu >> KLIK, KLIK.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz