18 stycznia 2016

Turkusowy

Witajcie w ten mroźny poranek! Lubicie poniedziałki? Ja bardzo. Nowy tydzień, nowe wyzwania, nowe niespodziewane wydarzenia, które mogą zmienić zwykły bieg rzeczy. Tego dnia mam zazwyczaj najwyższy poziom energii i jakieś takie poczucie mocy. Że tak naprawdę mogę wszystko, jeśli się odpowiednio do tego zabiorę. Kolejne dni tygodnia stopniowo ochładzają mój zapał, zatem staram się maksymalnie wykorzystać tę poniedziałkową aktywność.

A dziś znowu pokażę Wam coś ładnego. Kolor turkusowy ma w sobie bardzo pozytywny ładunek emocji, przynajmniej w moim odczuciu. Toteż ostatnio się nim trochę pobawiłam, czego rezultatem są niżej prezentowane przedmioty: notes i kartka okolicznościowa. Ażury, uzyskane dzięki wykrojnikom Memory Box - Distressed Baptisia Collage - ażury, nadają pracy lekkości. Natomiast kartka dużo zyskała dzięki tekturkom Anemone, które zembossowałam białym pudrem.
A skoro tu jesteście, to na koniec przypomnę Wam, że w sobotę mój blog obchodził szóste urodziny! Oczywiście, nie obyło się bez szampana. Kochani, dziękuję Wam za czas poświęcony na zaglądanie tu i czytanie moich wywodów, za lajki i komentarze. To dzięki Wam ten blog wciąż funkcjonuje, co trochę wprawia w zdumienie moje otoczenie (się zrymowało!), a i mnie samą niekiedy także. Pozdrawiam i życzę satysfakcjonującego tygodnia!
1 komentarz: