3 grudnia 2015

Grudniownik 2015

Dla wszystkich wielbicieli mojego blogowego pisania mam doskonałą wiadomość - w tym miesiącu będzie go więcej! A to za sprawą Grudniownika, który postanowiłam sobie założyć. Wyzwanie jest duże i, jak możecie zauważyć, jego realizacja odbywa się już z małym poślizgiem. Mam jednak nadzieję, że w ciągu kilku dni nadrobię zaległości, toteż niech Was nie zdziwi, gdy czasem na blogu pojawią się dwa posty jednego dnia ;)

Dla niewtajemniczonych wyjaśniam, że grudniownik, to taki album, w którym dokumentujemy ostatni miesiąc roku. Można w nim zamieścić to, co się chce - wydarzenia z życia rodzinnego, przygotowania do świąt, same święta, Sylwestra... ot, takie celebrowanie codzienności, czyli to, czego mi w ostatnich latach, a zwłaszcza w ostatnim roku, tak brakuje.

Mój Grudniownik ma formę notatnika, wykonałam go w całości z papierów Galerii Papieru. Okładka jest ciemna, w kolorze czekolady, ale nie dajcie się zwieść - we wnętrzu królują biel i czerwień pospołu. Wstęp jest nieco bardziej rozbudowany, z czasem, tuż za przekładką z wizerunkiem choinki, pojawi się spis "tematów dnia", które w Grudniowniku zostaną uchwycone.
Myślę, że ostateczny wygląd poszczególnych stron może jeszcze podlegać modyfikacjom, zatem już dziś zapowiadam, że na koniec miesiąca zrobię prezentację całości albumu, abyście mogli sobie porównać.
Tymczasem zobaczcie, jak to wszystko wygląda aktualnie:Grudniowniki są fajne! Od samego początku to czuję. A tym bardziej dlatego, że można bawić się w nie wspólnie! Zajrzyjcie na stronę ArtGrupa ATC i dołaczcie, jeśli macie ochotę.

5 komentarzy:

 1. Bardzo lubię Twoje prace, zawsze są ładne, przejrzyste, z umiarem. A jednocześnie jest na nich wszystko co chciałoby się zobaczyć. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna okładka jak czekoladka... czekoladka z chilli - będzie ostro :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudny... coś pięknego! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękny i elegancki, u Ciebie zawsze wszystko
  wyważone i nieprzypadkowe, cudowne

  OdpowiedzUsuń
 5. So amazing and beautiful album! ;-)

  OdpowiedzUsuń