19 maja 2019

Dekoracyjny manekin

Zdarza Wam się szukać inspiracji do nowych prac w swoim otoczeniu? Dla mnie niewyczerpanym źródłem jest mój ogród-stale-w-budowie. Uwielbiam otaczać się roślinami, a piękne kwiaty działają niezwykle pobudzająco na moją wyobraźnię. Stąd też, gdy zobaczyłam kolekcję Primy "Midnight Garden" bez namysłu postanowiłam ją mieć. Zarówno ta, jaki i inne kolekcje Prima Marketing, są do zdobycia w sklepie Craft4You, trzeba się jednak spieszyć, bo rozchodzą się dosłownie, jak ciepłe bułeczki!
Papiery "Midnight Garden" to mnóstwo kwiatowych wzorów, utrzymanych w dość ciemnej kolorystyce. Zdecydowałam, że wykorzystam je do wykonania efektownej dekoracji w formie manekina. Drewnianą bazę od Woodouts okleiłam papierami, uszyłam tiulową spódniczkę, a następnie ozdobiłam całość kwiatami. Główną rolę mojej kompozycji odgrywa sporych rozmiarów róża, wokół której umieściłam naklejki i die-cuty również z motywem kwiatów. W moim projekcie nie mogło zabraknąć mediów, które zawsze dodają charakteru i oryginalności. Kwiatową kompozycję uzupełniają przyklejone za pomocą gel medium mikrokulki oraz kępki pogniecionego sizalu. Odrobina pigmentu w ciemnoróżowym kolorze podkreśliła głębię kompozycji.
Więcej informacji na temat pracy z powyższą dekoracją znajdziecie w moim poście na blogu Craft4You. Będzie mi miło, jeśli podzielicie się ze mną informacjami o tym,skąd czerpiecie najwięcej inspiracji do tworzonych przez Was projektów.
Pozdrawiam serdecznie

6 komentarzy: