15 kwietnia 2019

Czterolistna koniczyna

Mam nadzieję, że chwilowe ochłodzenie nie osłabiło Waszej wiosennej radości. Ja w każdym razie trwam w nieustannym zachwycie nad budzącą się do życia przyrodą. Mój przydomowy ogródek wspaniale przystroił się w jaskrawożółte tulipany i żonkile, a lilak za oknem jest już niemal całkiem zielony.
Cóż, oglądając to wszystko, trudno oprzeć się tworzeniu właśnie w tej palecie kolorystycznej. Zatem moja dzisiejsza prezentacja raczej nie będzie zaskoczeniem. Przygotowałam kolejny layout w niestandardowym kształcie - tym razem czterolistnej koniczyny. Wykorzystałam w nim dość wiekowe już zdjęcie mojej najstarszej córki, które idealnie wpisało się w kolorystykę mojego projektu.
Podstawę pracy stanowi oczywiście baza Woodouts. Do jej ozdobienia wykorzystałam bardzo dużą ilość mediów, wśród nich znalazły się świetne farby kredowe DecoArt - pomalowana nimi powierzchnia jest cudownie matowa i daje świetną podstawę do dalszych mediowych działań.Wracając do kolorystyki pracy, to chcę Wam powiedzieć, że dokładnie te barwy - żółty i jasnozielony - są tematem naszego najnowszego wyzwania w Art-Piaskownicy - koniecznie zajrzyjcie i zobaczcie inspiracje przygotowane przez naszą ekipę:

4 komentarze:

  1. Fantastyczna praca :) cudo !!! a w środku pewnie szczęściara jak na czterolistna koniczynke przystało :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oj, coś w tym jest, jeśli chodzi o szczęściarę :) Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

      Usuń