19 listopada 2016

Czas pędzi jak szalony!

Czas pędzi jak szalony! Zaciera nam w pamięci ślady przeszłości - te, które chętnie byśmy zapomnieli, i te, które są warte zapamiętania. Zdjęcia, notatki, pamiątki ułatwiają nam zatrzymanie w pamięci przeszłości na dłużej. Niektórym może wydawać się to małostkowe, sentymentalne i staroświeckie. Ale to właśnie minione wydarzenia, osoby, które spotkaliśmy, uczucia, które przeżyliśmy, są podbudową rzeczywistości, w której aktualnie żyjemy. Toteż warto o tę przeszłość odpowiednio zadbać. A pamiętnik jest jednym ze sposobów na to :)

Wykorzystane materiały: papiery Prima; wycinanka ze sklejki zegar Eko-Deco, wycinanka ze sklejki motyl Eko-Deco; puder do embossingu Ranger "tattered rose"; wstążka falbanka; kwiaty Wild Orchid Crafts; wykrojniki: serwetka paryska Prima, liście; baza okładki wykonana z tektury introligatorskiej 2 mm.

Czas natomiast jest tematem naszego najnowszego wyzwania w Art-Piaskownicy, do udziału w którym gorąco Was zachęcam, tym bardziej, że przewidziana jest nagroda od sponsora, czyli Eko-Deco. Zatem zajrzyjcie na naszego bloga i obejrzyjcie prace przygotowane przez zespół  >> KLIK, KLIK

2 komentarze: