31 grudnia 2014

Pozytywna energia

Nadeszła pora na ostatni post w tym roku... Jaki to był rok? Muszę przyznać, że nie oceniam go zbyt dobrze. Mimo, iż w sferze twórczej było ogólnie nieźle, powstało sporo fajnych prac, spróbowałam nowych technik, a przede wszystkim nie straciłam wiary w sens tego, co robię, to moim życiem wewnętrznym zawładnęły rozmaite skrajne emocje, z którymi nie zawsze umiałam sobie poradzić. Być może, to dzięki pasji, realizacji artystycznych projektów, udało mi się przetrwać ciężkie chwile. Czas spędzony w pracowni był swego rodzaju lekarstwem na codzienne niepokoje serca i duszy.
Jednakże końcówka roku przyniosła jakby wyciszenie, dystans do otaczających mnie spraw i ludzi. Coś czuję, że kolejny rok będzie zdecydowanie przychylniejszy dla moich poczynań. Mam poczucie, że otacza mnie pozytywna energia, więc szkoda by było tego nie wykorzystać. Stąd też spodziewajcie się na blogu żywych barw i niezwykłych wzorów, choćby takich, jak prezentowane poniżej.
Tymczasem życzę Wam wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku!


A z tą ostatnią kartką, to miałam małą zagwozdkę! Pomysł na wykorzystanie tak wzorzystych papierów pojawił się nieoczekiwanie, pod wpływem chwili, jak również ogólny zarys kartki. I... na tym stanęło. Zupełnie nie miałam pojęcia, jak wkomponować w całość napis, lub jakikolwiek element zdradzający przeznaczenie kartki. Z pomocą przyszła mi koleżanka po fachu - Żyrafka, której bardzo dziękuję, a Was zachęcam do odwiedzenia jej bloga.

4 komentarze:

  1. Ale oryginalne ! Bardzo mi się podobają :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudne! Czerwone róże w pierwszej kartce dodają pazura! Bardzo mi się podobają :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne, klimatyczne kartki :)

    OdpowiedzUsuń