9 kwietnia 2018

Album dla dziewczynki

Po słonecznym, spędzonym dość aktywnie weekendzie przybywam do Was z kolejnym albumem. Tak, wcześniej leciałam z kartkami, a teraz czeka Was tu zatrzęsienie albumów. Nic na to nie poradzę - przychodzi pomysł, natchnienie i samo się klei!
Dziś jest to właściwie tylko okładka, do wykonania której użyłam fantastycznych papierów "Mintay by Karola". Papiery mają niezwykłą kolorystykę i rewelacyjne wzory. Świetnie komponują się z pastelowymi dodatkami. Ale nie tylko.
Album jest prezentem dla małej dziewczynki, zatem na okładce znalazło się jej imię oraz typowo dziecięce akcesoria, które wykonałam z modeliny (używając rzecz jasna foremek silikonowych).


Obok papierów Karoli użyłam także grafiki z dziecięcej kolekcji Primy.Album zawiera kieszonkę na płytę cd, którą umieściłam na wewnętrznej stronie tylnej okładki.

Na koniec dzisiejszego wpisu chcę się jeszcze podzielić z Wami dobrą wiadomością - otóż od niedawna jestem częścią Design Teamu sklepu Craft4You, więc niebawem zobaczycie moje prace również na ich blogu z inspiracjami! Zapraszam!

1 komentarz: