17 lipca 2017

Album z morskimi motywami

Sezon urlopowy trwa. To doskonały czas na tworzenie wakacyjnych albumów. Często pojawiającym się w nich motywem są elementy związane z morzem. Ja bardzo je lubię, więc skusiłam na albumowe szaleństwo.

Baza albumowa Laserowe LOVE z latarnią morską idealnie wpisała się w klimat zdjęć z naszej ubiegłorocznej wyprawy nad morze, podczas której mieliśmy okazję odwiedzić Muzeum Latarnictwa w Rozewiu. Ciemne, intensywne kolory zdjęć doskonale prezentują się na jasnych powierzchniach. Karty postanowiłam jedynie pokryć gesso, a następnie odbić na nich stemple z wzorem pisma i kleksami. Tusz lekko się rozpłynął dając interesujący efekt. Tekturki pochodzące z kolekcji "Di Mare" w większości zostały pokryte pudrem do embossingu. Uzupełnieniem motywów stemplowanych, wycinanek i tekturek są fragmenty jutowych taśm oraz gaza.


Jeśli Wam także podobają się nadmorskie motywy, koniecznie zajrzyjcie na bloga Laserowe LOVE, na którym kilka dni temu przypomnieliśmy wspomnianą przeze mnie kolekcję "Di Mare", a wczoraj pojawiły się na nim nowe tekturki w podobnym klimacie, składające się na kolekcję "Ocean Adventure".

3 komentarze: