11 października 2016

Black&White

Dziś oderwiemy się nieco od jesiennych barw, ponieważ chciałam Wam zaprezentować jedno z najbardziej eleganckich połączeń kolorystycznych. Czerń i biel, bo o nim właśnie mowa, to mieszanka popularna, ale też bardzo wymagająca. Postanowiłam stworzyć kompozycję pełną delikatnych zawijasów, które rewelacyjnie prezentują się w takim kontrastowym zestawieniu. Wykorzystałam połyskujące papiery - jasny metaliczny oraz czarny z dodatkiem brokatu. Całość uzupełniłam bardzo drobnymi kryształkami.
Do kompletu wykonałam pudełko z okienkiem. Na zewnętrznej stronie zastosowałam embossing, który świetnie komponuje się z ażurową kompozycją wewnątrz.


Wykorzystane materiały: jednostronnie perłowy BLACK 310g; papier Majestic Candelight Cream ecru 290g; zielony papier czerpany; róże Wild Orchid Crafts; foremka silikonowa Marta Steward, masa plastyczna Darwi Extra Light; kryształki: wykrojniki: ażurowa ramka Devine Floral Spellbinders, owale Nellies Choice, liście Memory Box "Fresh Foliage"; folder do embossingu (?); szary papier; papier na bazę kartki i pudełka Olin ecru 300g.

4 komentarze:

  1. Cudownie to wygląda i bardzo elegancko :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zaproszenie z pudełeczkiem prezentuje się bardzo elegancko :)    OdpowiedzUsuń
  3. Niecałe pięć lat temu trafiłam na Twoje prace (nie pamiętam, czy to był blog, czy jakiś butik) i byłam zachwycona tym, co tworzysz :) Chyba nawet Twoje dzieła były jednymi z pierwszych, na które w ogóle trafiłam :) Po takim czasie wciąż się nimi zachwycam i nie wiem dlaczego tylko tak wizualnie... Obiecuję poprawę :) Przepiękne prace, niesamowity talent!!!

    OdpowiedzUsuń