24 maja 2016

Na ulubione przepisy / On favorite recipes

Dziś przedstawiam Wam przepiśnik na ulubione przepisy. Jest to moja inspiracja stworzona dla Kolorowego Jarmarku. Przepiśnik powstał z papierów ScrapBerry. Kolekcja "I Love Cooking" jest dedykowana do wszelkich prac związanych z jedzeniem i gotowaniem. Znajdziecie też arkusz z mnóstwem grafik do wycięcia, z których można tworzyć zakładki, etykiety na słoiki i co tylko przyjdzie Wam do głowy.
Na okładce umieściłam tekturki kuchenny fartuszek marki Crafty Molly oraz napis Latarni Morskiej, które nie pozostawiają wątpliwości, co do charakteru pracy. Natomiast karty przepiśnika rozdzieliłam przekładkami, które ułatwią odnajdywanie przepisów.
Zapraszam na bloga Kolorowy Jarmark, po więcej zdjęć i szczegóły wykonania.

Today I present to you cook book on favorite recipes. This is my inspiration for Kolorowy Jarmark. Cook book I made from the paper's ScrapBerry. Collection "I Love Cooking" is dedicated to all work related to food and cooking. You will find a sheet with lots of graphics to cut, from which you can create bookmarks, labels on the jars and whatever comes to yours mind.
On the cover I placed cardboard kitchen apron from Crafty Molly and inscription from Latarnia Morska, which leave no doubt as to the nature of work. While the cards of my cook book divided the spacers, which will facilitate finding recipes.
Welcome to the Kolorowy Jarmark blogsite, for more images and details done.


2 komentarze: