4 kwietnia 2016

Podróż do Paryża

Witajcie poniedziałkowo! Dla mnie poniedziałek to takie nowe rozdanie - jest jak otwarcie nowej książki, jak podróż w nowym, nieznanym kierunku. Zatem dzisiaj zabiorę Was w podróż do Paryża :)
Oczywiście, tylko siłą wyobraźni. Niestety, sama jeszcze nie byłam tak daleko, ale mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane przyjrzeć się z bliska wieży Eiffla. A póki co, możemy pooglądać ją sobie na na dzisiejszej kartce.
Wymyśliłam sobie, że dzisiejsza inspiracja dla Paper Passion będzie bardzo elegancka i wytworna - jak na francuski szyk przystało! Toteż wykonałam kartkę z wielu warstw, ozdabiając ją kompozycją kwiatową.
Po szczegóły techniczne zapraszam Was na bloga Paper Passion, tam podlinkowane są materiały, którymi posłużyłam się wykonując poniższą pracę.
Po ukończeniu kartki stwierdziłam, że koniecznie trzeba ją opakować jakimś zacnym pudełkiem. Moje pudełko w wersji de lux znacie już z jednego z poprzednich wpisów na Paper Passion. Tym razem wykonałam je w opcji dwuczęściowej, która, mam wrażenie, prezentuje się równie godnie.

4 komentarze:

 1. Zachwyciłam się tą pracą, cudowna jest, lekka i romantyczna, piękne rozpoczęcie tygodnia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, dziękuję;) Cieszę się, że udało mi się uzyskać w pracy taki klimat, jak zamierzałam, i że jest to czytelne dla odbiorców ;)

   Usuń
 2. patrząc na to wróciłam do Paryża - choć na chwilę i tym razem tylko w marzeniach - ale dobre i to 😃

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak miło czytać te słowa ;)
   Dziękuję bardzo.

   Usuń