2 kwietnia 2014

Kiermasz Wiosenny w Radzyniu Podlaskim

W ubiegłą niedzielę mieliśmy okazję spotkać się w gronie lokalnych twórców i sympatyków wszelkiego rodzaju twórczości. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny udało nam się zorganizować imprezę, która przyciągnęła tak liczną publiczność. Na Kiermaszu Wiosennym zaprezentowało się blisko 40 wystawców, w gronie których znaleźli się rękodzielnicy, pasjonaci, organizacje pozarządowe, właściciele firm związanych z branżą ślubną i inni. Przestrzeń do wspólnego spotkania stanowiły wnętrza i dziedziniec Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim, gdzie zapanowała przyjazna atmosfera, sprzyjająca nawiązywaniu nowych znajomości i pogłębianiu już istniejących.
Zwiedzający mieli okazję zapoznać się z artystycznym potencjałem najbliższej okolicy, obejrzeć i zakupić niezwykłe przedmioty wykonane z dbałością o każdy szczegół, wziąć udział w warsztatach rękodzieła, wypróbować nowinki kosmetyczne, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, postrzelać z łuku, czy przejechać się motocyklem. Tego ostatniego nie mogłam sobie odmówić, co było przeżyciem przerażająco niesamowitym!
Zarówno ilość wystawców, jak i zwiedzających, utwierdziła mnie w przekonaniu, że kontynuacja tego rodzaju spotkań jest w naszym mieście bardzo potrzebna. Zatem już wkrótce zaczynamy pracę nad organizacją kolejnego, które odbędzie się w czerwcu, podczas II Radzyńskiej Nocy Świętojańskiej. Już dziś serdecznie zapraszam!


Fotografie pochodzą ze strony GROT - Radzyński Magazyn Społeczno-Kulturalny i zostały zamieszczone za zgodą autorów.
Artykuły z relacją o kiermaszu:
I Kiermasz Wiosenny za nami
Święto wiosny w pałacu
Za nami Kiermasz Wiosenny (Galeria)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz