31 lipca 2010

Tanie stemple

Dziś dwie kartki z wykorzystaniem digi stempli, czyli obrazków z netu wydrukowanych na papierze wizytówkowym. Cóż, nie jestem entuzjastką kartek z użyciem wyciętych postaci - czy to pochodzących z internetu, czy wykonanych za pomocą rzeczywistych stempli, a już kompletne zdumienie budzi we mnie niezwykła popularność magnolii, które dla mnie są po prostu paskudne...;) Ale takie miałam pragnienie, aby coś innego wykonać, a przy okazji wykorzystać zalegające od dość długiego czasu, papiery z Lidla.

Photobucket

Digi stemple pochodzą z bloga bodils scrappeverden.

4 komentarze:

 1. wspaniała kolorystyka... świetnie wyszło!

  OdpowiedzUsuń
 2. Też nie lubię magnoliowych stempli, a Twoje kartki bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karteczki sa swietne,,,,,a jesli mowa o stemplach "postaci",wrozki,dziewuszki,zwierzatka,,sa zbyt male /tylko takie posiadam/i nie potrafie sobie z nimi poradzic:)Metoda "digi" jest swietna ,nalezy miec sprzet;) a wiec mnie pozostal "rysunek".Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, trzeba po prostu szukać obrazków o odpowiedniej rozdzielczości. Np. na stronie
  http://bodilsscrappeverden.blogspot.com/
  można takie znaleźć. Trzeba kliknąć na obrazek, otworzy nam się w nowej stronie, klikamy w niego raz jeszcze - otworzy nam się w pełnej rozdzielczości i wówczas zapisujemy sobie to na komputerze. Poddając edycji w programie graficznym, możemy uzyskać dowolną wielkość do wydrukowania.

  OdpowiedzUsuń