8 czerwca 2018

Najlepsze w czerwcu

Nastał czerwiec. Jeśli chcielibyście mnie zapytać o to, co jest najlepsze w czerwcu, to mogłabym wymieniać bardzo długo. Ale dziś ograniczę się do stwierdzenia, że największym darem czerwca są wakacje. Wprawdzie załapały się tylko na końcówkę miesiąca, ale już czuję ich klimat. Gdy pomyślę o tym, że na dwa miesiące ustaną codzienne, poranne awantury o w miarę wczesne wyjście do szkoły z moją najmłodszą córką, to wewnątrz szaleję z radości! Żeby Wam dać próbkę tego, co przeżywam niemal każdego ranka, zacytuję wypowiedzi tylko z dzisiejszego dnia:

Ja - Wstawaj i się szykuj, bo lekcja zaczyna się za 20 minut!
S - Nie mam ochoty (w domyśle - I co mi zrobisz??).
Albo:
Ja - Idź, bo już jest po dzwonku!
S - Ohhhh, idę, idę... ale wcale nie zamierzam się spieszyć.
Dodam, że to teksty dziesięciolatki.

Tak więc, sami chyba rozumiecie, że moja radość z powodu zbliżających się wakacji jest nieokiełznana.
W tym radosnym nastroju poczyniłam pewne przygotowania do przełomowego momentu, jakim będzie zakończenie roku szkolnego. A mianowicie w mojej pracowni powstały kartki dla wychowawców. Do ich wykonania użyłam papierów z kolekcji "Documented" marki Kaisercraft, które możecie zakupić w sklepie Craft4You.
Papiery są utrzymane w dość ciemnej kolorystyce, znajdziecie w nich wiele elementów nawiązujących do starego archiwum, idealnie sprawdzą się w pracach w stylu vintage.Aby przełamać tę nieco ponurą kolorystykę kartek, dodałam kompozycje kwiatów w ciepłym odcieniu. Mediowe tła wykonałam przy użyciu masek Kaisercraft, wchodzących w skład kolekcji "Documented".
Kartki są zdobione z dwóch stron. Otrzymały także eleganckie pudełka z papieru craft.Więcej informacji o kulisach powstawania pracy i wykorzystanych mareriałach znajdzicie w moim poscie na blogu Craft4You.
Pozdrawiam serdecznie


1 komentarz: