14 marca 2016

Delikatny róż

Wiosna poczyna sobie coraz śmielej! I bardzo się z tego powodu cieszę.
Dziś poniedziałek, więc zapraszam Was na bloga Paper Passion, gdzie możecie obejrzeć pracę wykonaną z najnowszych papierów wydanych ostatnio przez tę markę, o pięknej, wiosennej nazwie - Magnolia.
Przy ich użyciu powstała poniższa księga gości. Delikatny róż jest doskonały na prace o charakterze ślubnym i stanowi doskonałe tło dla wszelkich dodatków.

A cóż poza tym?

A własnie! W ostatnią niedzielę mieliśmy okazję spotkać się ponownie w gronie naszych lokalnych twórców na Kiermaszu Wiosennym, który odbywał się już po raz trzeci. Mieszkańcy po raz kolejny wykazali ogromne zainteresowanie rękodziełem i lokalnie wytwarzanymi produktami. Jako organizatorzy jesteśmy niezwykle zadowoleni z faktu, że impreza przyjęła się w mieście i z roku na rok staje się popularniejsza.I już zupełnie na koniec wrzucam foto mojej najmłodszej córki, niezwykle dumnej ze swojego pierwszego, niemal w pełni samodzielnie wykonanego notesu ;) Pracowała nad nim dwa dni, piłowała tekturę, malowała, przyklejała, moja pomoc ograniczyła się do zbindowania całości. W końcu powstał, a moje dziecko mało nie pękło z samozadowolenia ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz