19 listopada 2011

Złota jesień

Wprawdzie wspaniałe widoki kolorowych jesiennych liści mamy już niestety za sobą. Każdy zapewne przyzna, że mieliśmy w tym roku wyjątkowo piękną jesień, to taka rekompensata za niezbyt udane lato. Zdradzę Wam w sekrecie, że początek jesieni jest moją absolutnie ulubioną porą roku - mgliste poranki, jeszcze słoneczne, ciepłe dni, czyste nocne niebo pełne gwiazd, a przede wszystkim przecudne kolory - to ostatnie stało się inspiracją dla poniższych prac po powrocie ze spaceru po jesiennym lesie, na który wybrałam się z młodszymi córkami:

Notes:

Photobucket

Photobucket

Ramka:

Photobucket

I kilka fotek z wyprawy:

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

16 listopada 2011

Ozdoba na ozdoby

Miesiąc przeleciał nie wiadomo kiedy, a tu żadnego nowego wpisu... Co więcej, nawet nie bardzo mam się czym nowym pochwalić. Dziwne to, tym bardziej, że sezon świąteczny w pełni, niektórzy już na ukończeniu produkcji kartek są zapewne, a ja jeszcze prawie, prawie nic... Ale coś pokażę, co prawda nie kartkę (w tym miesiącu ich nie będzie) i nic świątecznego - wykonane już dość dawno temu:

Photobucket

Photobucket

Manekin ze sklejki, ozdobiony techniką decoupage, przeznaczony na ozdoby, ale raczej delikatne, a takich nie posiadam, więc "stoi sobie bezczynnie".

Kilka tygodni temu pojawił się na blogu komentarz z zapytaniem, co zrobiłam z wnętrzem domu, do którego nie tak dawno się wprowadziłam (w sumie, to już dawno). Otóż prawie nic się w tym temacie specjalnego nie działo, bo ciągle brak czasu albo koncepcji, zatem mieszkaliśmy w warunkach "zastanych". Aż do ubiegłego tygodnia, kiedy w domu zapanował istny Armageddon:

Photobucket

z którego po 6 dniach wyłoniła się nowa kuchnia:

Photobucket

z okienkiem:

Photobucket

i nawet małą jadalnią:

Photobucket

Jeszcze sporo pozostało do zrobienia, ale już jest to ulubione miejsce wszystkich domowników.