11 listopada 2017

Fioletowy exploding box

Listopad to czas intensywnych przygotowań do świat. Oczywiście mam na myśli rękodzielników, bo "zwykli ludzie" mają jeszcze trochę czasu. Ale nie tak dużo, jak im się wydaje! Mimo to, że wokół kartki świąteczne i bombki, to ja chcę Wam dziś pokazać pracę o charakterze ślubnym. Exploging box powstał z papierów "Violet Silence". Ta najnowsza kolekcja LemonCraft ma tak urocze papiery, że trudno się zdecydować, czego użyć do wykonania pracy. Początkowo miałam zamiar okleić zewnętrzne ścianki podwójnie (tak, jak to zrobiłam w środku), ale gdy zobaczyłam, jak pięknie prezentują się te fioletowe kropki, to zrobiło mi się ich trochę szkoda i postanowiłam ich nie zakrywać.
Zarówno wieczko, jak i wnętrze ozdobiłam tekturkami z Laserowe LOVE. Dodałam kwiaty oraz motyle z arkusza "Vintage Time 016". Na ściankach pudełka umieściłam: cytat, opaskę do przytrzymania finansowego prezentu, tekturkę z wizerunkiem pary młodej. Ostatnia ścianka to miejsce na wpisanie życzeń.

Centralną część pudełka wypełnia papierowy tort ozdobiony różami. Postanowiłam nie zakrywać tego cudownego fioletu i nie dodawać żadnych koronek czy też innych ozdobników. Za to znalazły się na nim dwa małe, połączone serduszka.


Pozdrawiam serdecznie

2 komentarze:

  1. świetny pomysł na prezent, w sumie na każdą okazję

    OdpowiedzUsuń