PracowniaW Pracowni Artystycznej AnnaMaria za główny cel stawiamy sobie tworzenie wyjątkowej oprawy dla wspomnień. Najwięcej powstaje tu kartek okolicznościowych, poza tym albumy na fotografie, księgi pamiątkowe, pudełka na fotografie i innego rodzaju przedmioty, notesy i wiele, wiele innych. Prawie wszystkie przedmioty wykonywane są od podstaw, zatem jesteśmy w stanie wykonać wybrane przedmioty w dowolnym rozmiarze i kolorystyce.
A to wszystko w miłej atmosferze, przy filiżance kawy lub herbaty.

 Jeśli jesteś wielbicielem niepowtarzalnych, wykonanych z sercem przedmiotów - zapewne zainteresuje Cię któraś z moich prac. W jaki sposób można je kupić znajdziesz informacje w zakładce Na zakupy!.
 Jeśli masz w sobie odrobinę zacięcia artystycznego - zapraszam do szukania informacji o warsztatach.
 Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla wyjątkowej osoby - nie mogłaś/łeś trafić lepiej! Nawet jeśli żadna ze znajdujących się aktualnie w sprzedaży prac nie spełnia Twoich oczekiwań, z przyjemnością wykonamy  pracę według Twoich wskazówek.
 Jeśli masz ochotę po prostu na chwilę oderwania się od rzeczywistości - zapraszamy również, czasem wystarczy chwila rozmowy, uśmiech, uścisk dłoni, aby znów poczuć wiatr w żaglach.

 photo Pracownia13b_zps5d353d75.jpg

2 komentarze:

  1. Bardzo Mi sie podobaja Twoje prace,jestem pelna podziwu ........

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest Pani dla mnie wzorem do naśladowania! Gratuluję pięknych prac i pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń