Ślub, komunia

Planujesz wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu? Stoisz w obliczu wyzwania organizacji przyjęcia komunijnego? Albo wesela? Być może moje propozycje oprawy uroczystości zainteresują Cię.

Zaproszenia ślubne, zaproszenia komunijne, księgi gości


Ręcznie wykonane zaproszenia są zapowiedzią niebanalnego wydarzenia. Już w momencie ich wręczania wywołujemy u zapraszanych osób uczucie miłego podekscytowania. Jeśli otrzymują oni imienne, pięknie zaprojektowane zaproszenie, czują się tym bardziej docenieni i oczekiwani na uroczystości.

Uroczysty charakter przyjęcia z okazji tak ważnego dnia, jakim jest pierwsza komunia czy też ślub, warto podkreślić stylowymi dodatkami w postaci choćby maleńkich winietek. Coraz częstszym elementem tego typu wydarzeń jest księga gości, w której rodzina i przyjaciele dodają pamiątkowe wpisy.

Aktualna oferta zaproszeń i albumów


Po kliknięciu w ikonkę zostaniesz przekierowany na stronę mojego butiku na portalu artillo, tam znajdziesz dokładny opis produktu wraz z wymiarami. Możesz też kupić interesujący Cię przedmiot za pomocą wspomnianego portalu. Ale możesz to zrobić także kontaktując się ze mną bezpośrednio. Jeśli któryś z przedmiotów aktualnie nie jest dostępny - napisz koniecznie, zobaczymy, co da się zrobić! Zachęcam do kontaktu również wówczas, jeśli chciałbyś mieć przedmiot wykonany w oparciu o Twoje sugestie.
Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

  
  
  
  


     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz