27 kwietnia 2015

Czas, który nadejdzie

Robiliście kiedyś kartę okolicznościową w kolorze czarnym? Jest to nie lada wyzwanie, prawda? Najważniejsze, żeby nie było zbyt nudno i ponuro. Głównym motywem mojej pracy są zegary, odmierzające odpływający czas. A może czas, który dopiero nadejdzie? 

Podstawowym tworzywem, które brało udział w wykonaniu pracy, są papiery "Time Traveler Collection" Primy, ich kolorystyka oraz motywy graficzne idealnie współgrają z tematyką pracy.
A na dobry początek tygodnia postanowiłam zgłosić swoją kartkę na kolorystyczne wyzwanie Art-Piaskownicy.


21 kwietnia 2015

Powstają wciąż...

Strasznie ostatnio brakuje mi czasu. I póki co, nic nie wskazuje na to, że ta sytuacja wkrótce się zmieni...

Chociaż bardzo bym chciała zająć się realizacją pomysłów, które powstają wciąż w mojej głowie. Niektóre z nich doczekały się nawet swego rodzaju "dokumentacji technicznej". A no właśnie - ciekawa jestem, jak Wy wprowadzacie w życie swoje koncepcje? Siadacie i robicie? Czy też "nosicie się z zamiarem" kilka dni obmyślając i skrupulatnie dopracowując szczegóły? Ja zdecydowanie reprezentuję tą drugą grupę, stąd taka, a nie inna częstotliwość publikacji na blogu.

Dziś kolejna kopertówka, znowu z papierami i dodatkami Lemoncraft w roli głównej, ale za to z nowym wykrojnikiem (Creative Exressions - Santorini), który, już to czuję, będzie moim zdecydowanym ulubieńcem.

Pozdrawiam.
12 kwietnia 2015

Coś radosnego i wiosennego

Mam nadzieję, że nie zapomnieliście całkiem o mnie. Ostatnio jest u mnie nad wyraz pracowicie, nawet nie ma czasu posta na bloga wrzucić... znaczy - zaproszenia, ale nie będę Was nimi zanudzać. Jednak dziś już nie wytrzymałam! MUSIAŁAM zrobić coś radosnego, wiosennego i w jednym, jedynym egzemplarzu! Właściwie w dwóch, bo udało się zrobić dwie prace. Papiery marki Lemoncraft, trochę sobie odleżały, pewnie z miesiąc, ale w końcu miałam przyjemność je pokroić. A efekty znajdują się poniżej.
Ponieważ wiosna przyszła już na dobre, z radością dołączam do wiosennego wyzwania Art - Piaskownicy: "W rozkwicie", na które posyłam pierwszą kartkę.